szukaj
Materiały filmowe Zobacz więcej
DSC_2085

DSC_2085

Data: 10.01.2011

W najnowszym numerze
W najnowszym numerze
REKLAMA
szukaj

Akcja bezpłatnego przekazywania do szpitali pieluszek dla wcześniaków

Jak wynika z badań prowadzonych wśród pielęgniarek, dostępne wcześniej pieluszki dla wcześniaków były za duże dla najmniejszych maluszków, zatem nie dostosowywały się odpowiednio do ich ciała i nie zapewniały właściwego ułożenia.

 

Najnowsze pieluszki Preemie Protection w najmniejszym rozmiarze P3 są zatem aż 3 razy mniejsze od Pampers Newborn w rozmiarze 0. Opracowano je tak, by zminimalizować dyskomfort przedwcześnie urodzonych maluszków, zapewnić im dobry sen, odpowiednie ułożenie oraz możliwość wykonywania niezbędnych zabiegów medycznych. Będą one dostępne także w minimalnie większych rozmiarach – P2 dla dzieci ważących poniżej 1800 g oraz P3 dla maluszków o wadze poniżej 2300 g.


- Kiedy pielęgniarki z OITM zwróciły się do naukowców marki Pampers i zgłosiły potrzebę opracowania pieluszki dla dzieci ważących mniej niż 800 g, poczuliśmy inspirację do stworzenia takiego produktu. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy przekazywać pieluszki Pampers Preemie Protection do szpitali na terenie całej Polski i w ten sposób wspierać opiekę nad najmniejszymi, najbardziej wrażliwymi dziećmi – mówi Mariola Mirek, kierownik ds. komunikacji marki.


Partnerem akcji jest Fundacja Wcześniak Rodzice-Rodzicom, która od 14 lat pomaga rodzicom dzieci urodzonych przez 36.tygodniem ciąży. W kampanii „Siła maluszków” mogą wziąć udział wszyscy. Wystarczy zamieścić na facebooku marki Pampers zdjęcie dziecka z hasztagiem # SiłaMaluszków. Za każde udostępnione zdjęcie przekazana zostanie złotówka na konto Fundacji Wcześniak Rodzice-Rodzicom.
 

źródło: Informacja prasowa Pampers
Data dodania: 2017-12-05 12:40:15
Data modyfikacji: 2017-12-05 12:40:15
Oceń
  • Currently 1.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyślij znajomemu
Wyślij znajomemu
Wpisz adres e-mail osoby, do której chcesz wysłać informacje.

Informacja

Zaloguj się aby dodać komentarz.REKLAMA
 
 
ISSN 2083-7852
Projekt i realizacja
UNIA EUROPEJSKA

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.