szukaj
Materiały filmowe Zobacz więcej
DSC_2085

DSC_2085

Data: 10.01.2011

W najnowszym numerze
W najnowszym numerze
REKLAMA
szukaj

Nurkując w internecie...

nursing.com.pl

Oto strona, na której właśnie gościsz. Mamy nadzieję, że nursing jest miejscem, gdzie znajdziesz poszukiwane informacje merytoryczne, informacje o nadchodzących wydarzeniach, naszych patronatach medialnych- czyli wydarzeniach , które szczególnie polecamy (mamy nadzieję, że wielu naszych czytelników bierze w nich udział). 
 
Szczególnie polecamy:  
Temat miesiąca, który ma przede wszystkim zainteresować i zachęcić do dalszych poszukiwań i pogłębiania danego tematu. Obecnie (jak widzisz) przyglądamy się mediom pielęgniarsko-położniczym, wcześniej zajmowaliśmy się prawem, książkami- nie tylko pielęgniarskimi, pielęgniarstwem w innych krajach… nadchodzące miesiące przyniosą kolejne tematy, każdy z Was może być pomysłodawcą Tematu miesiąca, zachęcamy.
 
Materiały edukacyjne, wzory dokumentacji- jak nazwa mówi w tym dziale zamieszczane są przykłady dokumentacji, standardy, procedury, wskazówki postępowania.
 
Pielęgniarskie varietes, to dział dla pielęgniarek, o pielęgniarkach, o zagrożeniach zawodowych, prawie, którego nieznajomość szkodzi. Dział w całości o naszym, pielęgniarskim życiu.
 
Opieka nad pacjentem, już sama nazwa mówi, co znajdziemy w tym dziale. Warto poszperać w zamieszczonych artykułach, na pewno znajdziecie tu przydatne w pracy wiadomości.
 
Niezależne forum pielęgniarek i położnych
Forum służy wymianie myśli i informacji. Dzieleniu się posiadanymi materiałami. Czasem pojawiają się oferty pracy lub wskazówki innych forumowiczów, jak znaleźć pracę, gdzie akurat są wolne miejsca dla pielęgniarek, pielęgniarzy, położnych. Pojawiają się też informacje o konferencjach, organizacjach zawodowych. Niektóre tematy są bardzo intensywnie dyskutowane w gronie forumowiczów. Miejsce w sieci niewątpliwie potrzebne.
 
Portal pielęgniarek i położnych
Jeden z najbardziej znanych portali pielęgniarsko-położniczych. Aktualności pojawiają się nawet kilka razy dziennie i znaleźć tu można wszystko to, co się właśnie dzieje, co nas boli, dotyka. Portal wspiera pielęgniarki w problemach, z którymi się borykają- obecnie pielęgniarki strajkujące  w Koninie, wcześniej pielęgniarkę z Biłgoraju, czy pielęgniarkę ze Świebodzina. Na portalu są też liczne oferty pracy, informacje o konferencjach, szkoleniach i wiele innych.
 
Inne miejsca w sieci, gdzie pielęgniarki znajdą coś dla siebie:
strona  pielęgniarza Artura Sołtysiaka –praktyka pielęgniarska oparta na faktach EBNP,
blog Pawła Ruckiego, którego być może znacie z Magazynu Pielęgniarki i Położnej- będąc angielską pielęgniarką,
strona Wojciecha Nyklewicza, którego wiele z nas zna z warsztatów i szkoleń oraz współpracy polsko-czesko-słowackiej. 
 
Przeszukaj sieć dokładnie, a na pewno znajdziesz to, co Cię zainteresuje.
 

Źródło: Katarzyna Trzpiel
Autor: Katarzyna Trzpiel
Data dodania: 2012-03-16 22:01:09
Data modyfikacji: 2019-09-20 16:57:14
Oceń
  • Currently 1.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyślij znajomemu
Wyślij znajomemu
Wpisz adres e-mail osoby, do której chcesz wysłać informacje.

Informacja

Zaloguj się aby dodać komentarz.REKLAMA
 
 
ISSN 2083-7852
Projekt i realizacja
UNIA EUROPEJSKA

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.