szukaj
Materiały filmowe Zobacz więcej
DSC_2085

DSC_2085

Data: 10.01.2011

W najnowszym numerze
W najnowszym numerze
REKLAMA
szukaj

a ja pierwszy raz na tym forum:) Mam 23 lata , licencjat z chemii , ale zawsze jakoś ciągnęło mnie do kierunków medycznych.

 Cały czas myślę na co by tutaj się wybrać , bo czuje ,że chemia to nie to co chce robić w życiu. Myślałam ,żeby to powiązać z biotechnologią ,ale jak pomyślę o 8h w laboratorium to mnie szlak trafia. Stąd pomysł,żeby iść na pielęgniarstwo lub położnictwo. Gdyby brać pod uwagę zawód który będzie mi więcej radości i satysfakcji sprawiał to położnictwo. Niestety cały czas myślę o tym,że już 4 lata stracone i nie mogę sobie pozwolić na wybór kierunku po którym nie będzie pracy. Po pielęgniarstwie są większe możliwości zatrudnienia,, problem w tym,że mam dyskopatię i nie wiem czy nie będzie mi to uniemożliwiało nauki na tych studiach a później pracy. Może któraś z osób tu wypowiadających się ze chce coś doradzić? będę wdzięczna za każdą wypowiedź:)

 

Data dodania: 2012-06-13 09:14:29
Data modyfikacji: 2012-06-19 19:32:42
Oceń
  • Currently 1.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyślij znajomemu
Wyślij znajomemu
Wpisz adres e-mail osoby, do której chcesz wysłać informacje.

Informacja

Zaloguj się aby dodać komentarz.Komentarze

odp

Na wybór zawodu, który będzie dawał radość i satysfakcję na pewno nigdy nie jest za późno, co do tego jaki to ma być zawód każdy musi odpowiedzieć sobie sam. Pielęgniarstwo daje różnorodne możliwości, nie jest to tylko praca przy łóżku chorego. Może warto przez wakacje spróbować wolontariatu np. w szpitalu, czy domu pomocy społecznej?

REKLAMA
 
 
ISSN 2083-7852
Projekt i realizacja
UNIA EUROPEJSKA

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.