Drukuj stronę - Mieszkania w Warszawie

nursing.com.pl

Wirtualny Magazyn Pielęgniarki i Położnej => Dyskusje => Wątek zaczęty przez: iza2 Wrzesień 20, 2017, 17:19:56Tytuł: Mieszkania w Warszawie
Wiadomość wysłana przez: iza2 Wrzesień 20, 2017, 17:19:56
Planuję w najbliższym czasie kupić mieszkanie w Warszawie i zastanawiam się, na które nowe inwestycje powinienem zwrócić uwagę. Może sami kupujecie w najbliższym czasie, albo już kupiliście i jesteście w stanie coś doradzić? Interesuje mnie rynek pierwotny. Czytałam że ponoć swietne mieszkania mają http://nexity.pl/ (http://nexity.pl/) i dysponują szerokim wyborem mieszkań , ktoś od nich kupował ?


Tytuł: Odp: Mieszkania w Warszawie
Wiadomość wysłana przez: Chlebbs Wrzesień 21, 2017, 11:51:02
Ja nie kupowałam, ale słyszałam wiele dobrego o tej firmie, że można im zaufać i takie tam :)


Tytuł: Odp: Mieszkania w Warszawie
Wiadomość wysłana przez: kalenia Październik 06, 2017, 15:37:53
Niestety nie znam, bo rynkiem pierwotnym interesowałam się tylko przez chwilę. Faktycznie dużo inwestycji powstaje, ale to nie było na moją głowę, dlatego szybko skonsultowałam się z pośrednikiem Eugeniuszem Jaworskim, aby pomógł mi w znalezieniu mieszkania. Współpraca naprawdę nam się udała, dużo czasu nie musiałam czekać na propozycje ofert i już po 3 miesiącach podpisywałam akt u notariusza. Dla osoby, która dużo pracuje i nie ma rozeznania w rynku nieruchomości współpraca z agentem jest najlepszym i najszybszym rozwiązaniem


Tytuł: Odp: Mieszkania w Warszawie
Wiadomość wysłana przez: imbertu33 Październik 19, 2017, 10:02:25
Ja także przymierzam się do zakupu mieszkania w Warszawie, tylko ceny tych mieszkań są niesamowicie wysokie...


Tytuł: Odp: Mieszkania w Warszawie
Wiadomość wysłana przez: katra Grudzień 14, 2017, 16:17:39
Nie wszędzie jest tak jak mówisz bo np na osiedlu Nowy Targówek nie jest drogo tak jak w centrum a jak będzie tu już za chwile metro to i tak szybciej dojedziesz do centrum niż z innej dzielnicy :)


Tytuł: Odp: Mieszkania w Warszawie
Wiadomość wysłana przez: mgryk Styczeń 12, 2018, 22:31:40
Gdy już nabędziesz mieszkania, najprawdopodobniej będziesz chcieć je wyremontować, dostosować do swoich potrzeb. Niestety, samodzielne zaprojektowanie wnętrza może być niezwykle trudne - dlatego, tak ważne jest, aby aranżację wnętrza zlecić profesjonalistom. Tych, można znaleźć w krakowskiej firmie http://www.dom-art.eu/projektowanie-aranzacja-wnetrz/ (http://www.dom-art.eu/projektowanie-aranzacja-wnetrz/).


Tytuł: Odp: Mieszkania w Warszawie
Wiadomość wysłana przez: eltron Styczeń 24, 2018, 18:19:10
Od początku interesował mnie rynek wtórny z dobrą lokalizacją. Dzięki uprzejmości firmy Per modum która zarządza wieloma warszawskimi osiedlami udało mi się kupić mieszkanie w idealnym stanie blisko centrum.


Tytuł: Odp: Mieszkania w Warszawie
Wiadomość wysłana przez: misi3k Marzec 27, 2018, 13:19:04
a nie myślałeś żeby do tego mieszkania kupić takie garnki: http://tanie-kosmetyki.pl/niezawodne-garnki-venice-pearl-collection/


Tytuł: Odp: Mieszkania w Warszawie
Wiadomość wysłana przez: RoboCooP Kwiecień 16, 2018, 11:44:49
Każdy w swoim mieszkaniu chciałby mieć bardzo ładne wyposażenie oraz ogólnie ładnie udekorowane. Ja sam do tych osób należę i ostatnio robiłem mały remoncik i stwierdziłem, że wymienię wszystko na nowe, także firanki! Moja żona znalazła fajny sklep internetowy z firankami https://kasandra.com.pl/firanki-c-3.html (https://kasandra.com.pl/firanki-c-3.html). Zamówiliśmy trzy firanki, po jednej do każdego pomieszczenia i jesteśmy bardzo zadowoleni! Bardzo duży wybór z przystępnymi cenami! :)


Tytuł: Odp: Mieszkania w Warszawie
Wiadomość wysłana przez: matikk99 Kwiecień 16, 2018, 15:36:23
Nie wiem czy słyszeliście ale produkt african mango (http://ulotkazdrowia.pl/african-mango-vital-progres) usuwa zbędne toksyny i zmniejsza poziom złego cholesterolu. Poza tym z tym środkiem bardzo szybko osiągniesz wymarzoną sylwetkę. Uważam, że nie jedna osobabędzie naprawdę zadowolona ze stosowania tego właśnie produktu.


Tytuł: Odp: Mieszkania w Warszawie
Wiadomość wysłana przez: maner Maj 15, 2018, 07:26:30
Wracając do tematu warszawskich mieszkań to warto się rozejrzeć na Ochocie, dzielnica jest pełna parków, ma dobrą komunikację i powstało tu kilka ciekawych inwestycji a nawet luksusowe apartamenty na Siewierskiej http://siewierska18.pl/ (http://siewierska18.pl/)


Tytuł: Odp: Mieszkania w Warszawie
Wiadomość wysłana przez: rafal22 Maj 20, 2018, 10:53:02
Sam skorzystał bym z usług tej firmy bo warto.
Z tego co wiem to mieszkania o powierzchni minimum 20 metrów kwadratowych w Warszawie kosztują 300 000 złoty.

____________________________________________________
testy na prawo jazdy (http://www.prawojazdytesty.pl/testy-na-prawo-jazdy/)