Drukuj stronę - ODEBRANY POKÓJ SOCJALNY

nursing.com.pl

Wirtualny Magazyn Pielęgniarki i Położnej => Dyskusje => Wątek zaczęty przez: KamilaP Czerwiec 13, 2018, 11:55:28Tytuł: ODEBRANY POKÓJ SOCJALNY
Wiadomość wysłana przez: KamilaP Czerwiec 13, 2018, 11:55:28
Witam. Pisze na danym portalu ponieważ szukam rozwiązania mojego problemu i moich koleżanek po fachu. Jestem pielęgniarką na dużym oddziale internistycznym, w sierpniu zostało nam odebrane jedyne pomieszczenie gdzie mogłyśmy usiąść, odpocząć, zjeść cokolwiek, posiedzieć choć chwile przy świeżym powietrzu przy oknie. W zamian za to dano nam pomieszczenie po magazynie leków. małe, bez okien, za ścianą mamy toaletę, nie będę dodawać jak to przyjemnie się je śniadanie podczas gdy ktoś korzysta za ścianą z toalety. Pomieszczenie było dostosowane na początku do przechowywania leków, wyposażone jest w małą umywalkę, która co chwile się zatyka, w klimatyzacje przy której nie da się siedzieć, z resztą nie każdy może. Czy ktoś z Was wie jak możemy wywalczyć dla nas pokoj socjalny? Szukałam w Internecie ale nic nie mogę znaleźć. Może znacie kogoś kto mógł by pomóc w napisaniu pisma w tej sprawie ewentualnie coś doradzić. Dziękuje za pomoc.


Tytuł: Odp: ODEBRANY POKÓJ SOCJALNY
Wiadomość wysłana przez: Medyk4 Czerwiec 13, 2018, 16:47:36
Według mnie powinny Panie się postawić przełożonemu grupowo . Dać mu ultimatum że puki nie przydzieli wam normalnego pomieszczenia socjalnego nie będziecie robić nadgodziny itp itd . Metod pełen wachlarz . Powodzenia !