W najnowszym numerze
W najnowszym numerze
REKLAMA
szukaj
Strona głównaPomocSzukajModyfikuj profil

+  nursing.com.pl
|-+  Wirtualny Magazyn Pielęgniarki i Położnej
| |-+  Dyskusje
| | |-+  Jakie auto kupić w 2017?
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Jakie auto kupić w 2017?  (Przeczytany 1925 razy)
elid21

Newbie
*

« : Styczeń 24, 2017, 15:41:12 »

Jakie auto polecacie kupić właśnie w aktualnym 2017 roku ? Jeśli szukacie czegoś ciekawego to warto zwrócić uwagę na ford galaxy warszawa wydaje mi się idealnym autem dla biznesu czy rodziny ! Ostatnio widziałem mega promocje na ten samochód w autoryzowanym serwisie samochodowym AutoPlaza, polecam sprawdzić aktualne oferty i promocje na ten samochód !

janiab

Newbie
*

« Odpowiedz #1 : Luty 21, 2017, 16:21:32 »

Myślę, że fajny może być Hyundai i30

Ilata

Newbie
*

« Odpowiedz #2 : Marzec 04, 2017, 19:45:02 »

Wszystko tak naprawdę zależy od przeznaczenia samochodu. Jeżeli ktoś ceni sobie przestronność, to powinien omijać auta z niższych segmentów, gdyż te są męczące, gdy ma się komplet pasażerów na pokładzie. Znacznie lepiej w takim układzie postawić na taki samochód jak np. ford mondeo. W wersji wysokoprężnej spala niewiele, a dodatkowo jest dynamiczny. No i jest też dostępny w luksusowej odmianie Vignale, która jest dopieszczona w każdym calu, zwłaszcza we wnętrzu.

eleonorakruk

Newbie
*

« Odpowiedz #3 : Marzec 16, 2017, 15:20:00 »

Aktualnie to Skody fajnie nadrobiły jakość i wygląd;)

dewajtis

Newbie
*

« Odpowiedz #4 : Grudzień 09, 2017, 17:57:57 »

Dla mnie problemem jest nie tyle wybór marki co sfinansowania. Wujostwo skłonni są mi udzieli pożyczki ale po namyśle stwierdziłam, że nie chcę od rodziny pożyczać, chociaż byłoby najtaniej. Ostatecznie zdecydowałam się na kredyt samochodowy po lekturze tutaj http://pamietnikwindykatora.pl/2014/09/28/trzy-rodzaje-kredytow-samochodowych/ chociaż niektórzy radzili mi leasing konsumencki.   

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do: