W najnowszym numerze
W najnowszym numerze
REKLAMA
szukaj
Strona głównaPomocSzukajModyfikuj profil

+  nursing.com.pl
|-+  Wirtualny Magazyn Pielęgniarki i Położnej
| |-+  Dyskusje
| | |-+  Jak odmłodzić skórę?
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: Jak odmłodzić skórę?  (Przeczytany 5117 razy)
lete

Newbie
*

« Odpowiedz #15 : Grudzień 19, 2017, 20:27:42 »

fajna i ciekawa sprawa, ale warto zauważyć , że właściwa dieta jest na I miejscu  Grin

elid21

Newbie
*

« Odpowiedz #16 : Grudzień 27, 2017, 13:06:10 »

Macie problemy ze swoją cerą i zmarszczkami które coraz częściej się wam pojawiają ? Jeśli tak to usuwanie zmarszczek http://tarkiewicz.pl/uslugi/mezoterapia-iglowa/ jest idealnym zabiegiem dla was, zobaczcie jak profesjonalnie można wykonać usuwanie zmarszczek, idealne dla waszego ciała !

Beta23423

Newbie
*

« Odpowiedz #17 : Marzec 08, 2018, 17:01:40 »

Ja zauważyłam, że odkąd zaczęłam dogłębnie skórę nawilżać znacznie poprawiła mi się jej kondycja, wyglada ona na młodzą i jedrniejszą.

berta12

Newbie
*

« Odpowiedz #18 : Marzec 14, 2018, 16:18:30 »

Upływający czas jest nieubłagalny. Moim sosobem na walkę z oznakami starzenia skóry jest odpowiednie nawilżenie. Stawiam na dobrej jakości krem 

misi3k

Newbie
*

« Odpowiedz #19 : Marzec 27, 2018, 13:01:39 »

żeby odmłodzić skórę wystarczy zdrowo gotować: http://iolecko.com/garnki-i-naczynia-venice-odslaniamy-sekrety-popularnej-marki-wywiad-z-magdalena-jaworska/

Zotolzem

Newbie
*

« Odpowiedz #20 : Kwiecień 25, 2018, 09:56:40 »

Odpowiednia dieta na pewno. Bardzo ważną sprawą jest też nawadnianie organizmu Smiley

Lucjet32

Newbie
*

« Odpowiedz #21 : Kwiecień 26, 2018, 16:05:06 »

Staram się dość często chodzić do kosmetyczki na przeróżne zabiegi, które odświeżają cerę. Mój ulubiony to z zastosowaniem kwasów owocowych.

______

finansowe aplikacje na telefon

Zonky32

Newbie
*

« Odpowiedz #22 : Maj 15, 2018, 12:06:53 »

Uważam, że odpowiednia pielęgnacja skóry i nawilżanie dają najlepsze efekty. Oczywiście trzeba pamiętać o oczyszczaniu.

____

design studia

majenka89

Newbie
*

« Odpowiedz #23 : Maj 22, 2018, 15:02:33 »

na odmłodzenie skóry idealny jest botoks, albo lifting twarzy. moja mam robiła sobie lifting twarzy, w klinice mediart clinic w Poznaniu efekty sa powalające, skóra twarzy nie jest opadnięta i bardzo ładnie się prezentuje, zmarszczki sa wypełnione, efekt wyszedł bardzo naturalny Smiley

Strony: 1 [2] Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do: