W najnowszym numerze
W najnowszym numerze
REKLAMA
szukaj
Strona głównaPomocSzukajModyfikuj profil

+  nursing.com.pl
|-+  Wirtualny Magazyn Pielęgniarki i Położnej
| |-+  Dyskusje
| | |-+  Mieszkania w Warszawie
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Mieszkania w Warszawie  (Przeczytany 732 razy)
iza2

Newbie
*

« : Wrzesień 20, 2017, 17:19:56 »

Planuję w najbliższym czasie kupić mieszkanie w Warszawie i zastanawiam się, na które nowe inwestycje powinienem zwrócić uwagę. Może sami kupujecie w najbliższym czasie, albo już kupiliście i jesteście w stanie coś doradzić? Interesuje mnie rynek pierwotny. Czytałam że ponoć swietne mieszkania mają http://nexity.pl/ i dysponują szerokim wyborem mieszkań , ktoś od nich kupował ?

Chlebbs

Newbie
*

« Odpowiedz #1 : Wrzesień 21, 2017, 11:51:02 »

Ja nie kupowałam, ale słyszałam wiele dobrego o tej firmie, że można im zaufać i takie tam Smiley

kalenia

Newbie
*

« Odpowiedz #2 : Październik 06, 2017, 15:37:53 »

Niestety nie znam, bo rynkiem pierwotnym interesowałam się tylko przez chwilę. Faktycznie dużo inwestycji powstaje, ale to nie było na moją głowę, dlatego szybko skonsultowałam się z pośrednikiem Eugeniuszem Jaworskim, aby pomógł mi w znalezieniu mieszkania. Współpraca naprawdę nam się udała, dużo czasu nie musiałam czekać na propozycje ofert i już po 3 miesiącach podpisywałam akt u notariusza. Dla osoby, która dużo pracuje i nie ma rozeznania w rynku nieruchomości współpraca z agentem jest najlepszym i najszybszym rozwiązaniem

imbertu33

Newbie
*

« Odpowiedz #3 : Październik 19, 2017, 10:02:25 »

Ja także przymierzam się do zakupu mieszkania w Warszawie, tylko ceny tych mieszkań są niesamowicie wysokie...

katra

Newbie
*

« Odpowiedz #4 : Grudzień 14, 2017, 16:17:39 »

Nie wszędzie jest tak jak mówisz bo np na osiedlu Nowy Targówek nie jest drogo tak jak w centrum a jak będzie tu już za chwile metro to i tak szybciej dojedziesz do centrum niż z innej dzielnicy Smiley

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do: