W najnowszym numerze
W najnowszym numerze
REKLAMA
szukaj
Strona głównaPomocSzukajModyfikuj profil

+  nursing.com.pl
|-+  Wirtualny Magazyn Pielęgniarki i Położnej
| |-+  Dyskusje
| | |-+  Szybka pożyczka
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Szybka pożyczka  (Przeczytany 1428 razy)
Blizbor11

Newbie
*

« : Kwiecień 04, 2018, 10:38:12 »

Nowe pożyczki od Ratalska cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem klientów, bo są inne niż oferta zwykłych firm chwilówkowych. Firma pożycza wysokie kwoty, a ich spłatę rozkłada na przyjazne i niewysokie raty. Cały proces wnioskowania i weryfikacji odbywa się, dzięki temu bez wychodzenia z domu w krótkim czasie zdobędziesz dodatkową gotówkę jaką potrzebujesz.
Wukujo

Newbie
*

« Odpowiedz #1 : Kwiecień 05, 2018, 06:46:06 »

Coś słyszałem o tych pożyczkach, może wezmę jedną.

bloomber

Newbie
*

« Odpowiedz #2 : Kwiecień 10, 2018, 17:35:20 »

A jakie ta pożyczka ma oprocentowanie ?

fela15

Newbie
*

« Odpowiedz #3 : Kwiecień 15, 2018, 10:36:26 »

Długo zastanawiałam się nad pożyczką tego typu, ale niesie to ze sobą bardzo duże ryzyko więc postanowiłam wybrać normalny bank. Wczoraj troszkę poczytałam odnośnie kredytów i w oko wpadła mi strona na której pozyskałam dokładne informacje odnośnie karty kredytowej i chyba właśnie na ten typ kredytu się zdecyduję. Co myślicie?

RoboCooP

Newbie
*

« Odpowiedz #4 : Kwiecień 15, 2018, 20:32:45 »

Moim zdaniem szybka pożyczka to bardzo szybkie kłopoty, także raczej nie polecam Tongue

Pawcio

Newbie
*

« Odpowiedz #5 : Kwiecień 17, 2018, 20:26:49 »

A czemu tak uważasz? Moim zdaniem jeśli sprawdzimy ofertę, a całość spłacimy w wyznaczonym terminie to wcale nie jest to takie złe rozwiązanie. Sam zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty, którą daje strona pozyczkowe-promocje.pl. Chętnie posłucham osób, które miały styczność z takimi promocjami pożyczkowymi, bo może zwrócicie na coś mojąuwagę

Anita787

Newbie
*

« Odpowiedz #6 : Kwiecień 26, 2018, 08:00:17 »

Najlepiej nie brać pożyczek Smiley

aasadlabiznesu.pl
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2018, 11:11:22 wysłane przez Anita787 » Zapisane

zuzka71

Newbie
*

« Odpowiedz #7 : Maj 08, 2018, 12:32:33 »

No niestety czasem nie jest to wcale takie proste jak się wydaje i konieczne się zaciągniecie pożyczki. Ja mam teraz taką sytuację i szukam firm pożyczkowych z dobrymi ofertami, na ten moment znalazłem recenzje Provident i zastanawiam się czy będzie to dobre rozwiązanie? Co sądzicie o tej firmie jak i o takich recenzjach?

weroniix

Newbie
*

« Odpowiedz #8 : Maj 11, 2018, 16:16:18 »

Obecnie też zastanawiam się nad wzięciem pożyczki, ale chciałabym w pierwszej kolejności upewnić się, że będzie mnie stać na spłatę późniejszych rat. Znalazłam na stronie: http://finansemobilne.pl/ informację o aplikacji, która ułatwia kontrolowanie swojego budżetu - korzystaliście może z takiego udogodnienia?

Tadzika74

Newbie
*

« Odpowiedz #9 : Maj 12, 2018, 11:18:19 »

Rzeczywiście ta aplikacja wygląda naprawdę dobrze ! Chyba muszę o niej więcej poczytać, ale chciałem Was też zapytać o ranking pożyczek ratalnych pozycznaraty.pl. Czy ktoś z Was miał może z tym styczność i może podzielić się swoim doświadczeniem? Warto korzystać z takich stron?

rafal22

Newbie
*

« Odpowiedz #10 : Maj 20, 2018, 10:54:00 »

Sam korzystam  z usług tej firmy pożyczkowej.
Najlepsze jest to że decyzja pożyczkowa jest w 5 minut i przelew jest robiony do 15 minut maksymalnie.

Kasia1632

Newbie
*

« Odpowiedz #11 : Październik 12, 2018, 15:44:16 »

Ja ze swojej strony bardziej polecałabym ofertę firmy AASA https://fin32.com/pl/aasapolska.pl jest to firma sprawdzona, z wieloletnim stażem na rynku, mają indywidualną ofertę dla każdego klienta, w czym osobiście przekonałam się, polecam.

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do: