W najnowszym numerze
W najnowszym numerze
REKLAMA
szukaj
Strona głównaPomocSzukajModyfikuj profil

+  nursing.com.pl
|-+  Wirtualny Magazyn Pielęgniarki i Położnej
| |-+  Dyskusje
| | |-+  Tabletki odchudzające
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: Tabletki odchudzające  (Przeczytany 2576 razy)
Koloorowa

Newbie
*

« Odpowiedz #15 : Czerwiec 22, 2018, 20:43:26 »

I tak najlepsza jest zrównoważona dieta i trening - nic nie da takich samych rezultatów. Nie wierzę że te tabletki mogą pomóc.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2018, 20:45:34 wysłane przez Koloorowa » Zapisane

kejti90

Newbie
*

« Odpowiedz #16 : Czerwiec 23, 2018, 11:04:44 »

Tak jak powyżej , takie tabletki to tylko placebo , trening i dieta , nie można iść na łatwiznę.

majenka89

Newbie
*

« Odpowiedz #17 : Czerwiec 25, 2018, 12:26:15 »

Mnie tabletki odchudzające nigdy nie kusiły za bardzo, Wolałam poćwiczyć trochę więcej i po prostu  mniej zjeść albo zastosować porządna dietę. Ja na przykład stosuję dietę i jem co 3/4 godziny, dodatkowo  wieczorem nie jem chleba, a rano mam obfite śniadanie.

-------------
doradztwo finansowe

Vegas

Newbie
*

« Odpowiedz #18 : Sierpień 09, 2018, 11:34:09 »

Zdecydowanie lepiej zapisać się na fitness. Na pewno zobaczycie efekty szybciej niż przy tabletkach odchudzających. Pamiętajcie tylko o regularności treningów, najlepiej 2-3 razy w tygodniu. Warto wybrać siłownię, która ma w ofercie duży wybór takich zajęć, na przykład Energym: http://www.energym.com.pl/5-enerfitness. Wtedy na pewno nie będziecie się nudzić.

Strony: 1 [2] Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do: