W najnowszym numerze
W najnowszym numerze
REKLAMA
szukaj
Strona głównaPomocSzukajModyfikuj profil

+  nursing.com.pl
|-+  Wirtualny Magazyn Pielęgniarki i Położnej
| |-+  Dyskusje
| | |-+  Samochód dla kobiety
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Samochód dla kobiety  (Przeczytany 364 razy)
Blizbor11

Newbie
*

« : Czerwiec 29, 2018, 16:27:16 »

Szukacie bardzo dobrej jakości samochodów i sami nie wiecie gdzie można je kupić w dzisiejszych czasach ? Jeśli tak to zajrzyjcie na ofertę Używane Jak Nowe w której znajdziecie ford samochody https://www.uzywanejaknowe.pl/polecane-oferty oni pomogą wam wybrać idealne auto dla siebie !
damian8989

Newbie
*

« Odpowiedz #1 : Lipiec 05, 2018, 09:47:02 »

Moim zdaniem nie ma co przepłacać jak chodzi o samochód dla kobiety.Kobiecie najlepiej kupić samochód za maksymalnie 2-3 tysiące.

paluch

Newbie
*

« Odpowiedz #2 : Lipiec 30, 2018, 19:39:47 »

Jeśli kupujesz auto używane to zawsze pamiętaj żeby pojechać z nim do mechanika samochodowego, który sprawdzi Ci go pod każdym kątem, np. fastserv.pl.

milerkojak

Newbie
*

« Odpowiedz #3 : Sierpień 08, 2018, 14:58:46 »

Wg mnie na samochodzie dla ukochanej nie należy oszczędzać i ostatnią rzeczą jaką bym zrobił to kupił jej jakiś złom za 2-3 tysiące.

adam4454

Newbie
*

« Odpowiedz #4 : Sierpień 31, 2018, 09:25:59 »

kobiecie to ja nigdy bym nie kupował auta.Ewentualnie jak ma potrzebę gdzieś pojechać to wynajął bym jej samochód z kierowcą z firmy http://www.master-car.com.pl/ .

malina678

Newbie
*

« Odpowiedz #5 : Wrzesień 13, 2018, 15:55:14 »

proponuję wpierw wypożyczyć na weekend auta które się podobają a następnie kupić to, które przypadnie do gustu Smiley poszukaj w swoim mieście jakiejś wypożyczalni samochodów i zobacz co mają w ofercie, ja osobiście polecam wypożyczalnię samochodów Łódź Arsen na pewno przypadnie Ci do gustu

pigulator

Newbie
*

« Odpowiedz #6 : Wrzesień 18, 2018, 23:09:19 »

Od siebie mogę polecić Dacię Duster, nie jest to drogie auto, niezbyt duże, tak naprawdę to Renault, więc jakościowo wypada bardzo dobrze. Dla kobiety jak znalazł Smiley

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do: