W najnowszym numerze
W najnowszym numerze
REKLAMA
szukaj
Strona głównaPomocSzukajModyfikuj profil

+  nursing.com.pl
|-+  Wirtualny Magazyn Pielęgniarki i Położnej
| |-+  Dyskusje
| | |-+  Jak wyjść z długów
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Jak wyjść z długów  (Przeczytany 384 razy)
tilzernim

Newbie
*

« : Lipiec 24, 2018, 12:22:23 »

Ostatnio zaprząta mi głowę temat mojego zadłużenia, jak podsumowałam sobie ile mam wszystkich zobowiązań, to zrobiło mi się słabo - na kartach, raty pożyczki, pieniądze pożyczone od znajomych - w sumie prawie 4 tys. Czuję się bezsilna jak na to patrzę, bo zarabiam niecałe 2 tys. które prawie w całości wydaje na mieszkanie, opłaty i jedzenie. Nie widzę szans na spłacenie tego, ale może ktoś z was był w podobnej sytuacji i mu się udało? Będę wdzięczna za podpowiedzi.

milerkojak

Newbie
*

« Odpowiedz #1 : Lipiec 24, 2018, 12:26:25 »

Myślę, że w pierwszej kolejności warto by było rozejrzeć się za jakąś dorywczą pracą. Nawet dodatkowe 100 - 200 zł miesięcznie, które przeznaczysz tylko na cel spłaty długów zrobi różnicę. 200 zł miesięcznie i po 10 miesiącach masz połowę długów spłaconą. A gdyby do tego udało się zmniejszyć wydatki jeszcze o choćby 100 zł miesięcznie, będziesz jeszcze bliżej celu. Polecam Ci zajrzeć na tę stronę, bo są tam fajne narzędzia do ustalania budżetu, sumowania wydatków itd. - https://pl.kruk.eu/klienci

pabin

Newbie
*

« Odpowiedz #2 : Październik 11, 2018, 06:34:01 »

Ja mam problem będąc najemcą a właściwie byłym najemcą. Sytuację mam podobną do opisanej tutaj https://windykator.szczecin.pl/najemca-chce-zerwac-umowe-najmu-mieszkania-przed-terminem/ i nie wiem jak sobie z tym poradzić. Czy w sądzie można powołać się zasady współżycia społecznego po to aby trochę utargować należności? 

reki372

Newbie
*

« Odpowiedz #3 : Listopad 30, 2018, 16:31:18 »

Warto skorzystać z takich pomocy.

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do: