W najnowszym numerze
W najnowszym numerze
REKLAMA
szukaj
Strona głównaPomocSzukajModyfikuj profil

+  nursing.com.pl
|-+  Wirtualny Magazyn Pielęgniarki i Położnej
| |-+  Dyskusje
| | |-+  Odchudzanie
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Odchudzanie  (Przeczytany 904 razy)
iza2

Newbie
*

« : Lipiec 30, 2018, 19:33:03 »

Zawsze powtarzano mi że to ze ktos jest szczuply to znaczy że ma szybszy metabolizm i tyle i nic z tym nie zrobisz. Niestety to nieprawda, że szczupłe osoby mają szybki metabolizm, a przynajmiej nie zawsze, w moim przypadku pomogły mi dopiero leki od lekarza http://medicot.pl/forum/odchudznie/lek-anorektyczny/ zahamowały mój apetyt i faktycznie podkreciły metabolizm, w końcu zaczełam jeść by zyc a nie zyć by jeśc, i schudłam 20 kilogramow, warto sie skonsultować z lekarzem jeśli same próby odchudzania koncza sie fiaskiem

Vegas

Jr. Member
**

« Odpowiedz #1 : Sierpień 31, 2018, 08:56:04 »

A co sądzisz o suplementach diety na odchudzanie? Ja się poważnie nad czymś takim zastanawiam. Czytałam sobie w internecie Slimica opinie i wydaje mi się, że ten produkt może być dobrym dodatkiem do diety i ćwiczeń.

rosarrio

Newbie
*

« Odpowiedz #2 : Grudzień 30, 2018, 01:57:38 »

Suplementy mogą wspomóc odchudzanie zgadza się ale na pewno bez diety i ćwiczeń nic nie zdziałamy tylko z ich pomocą. Zobacz tutaj jak warto podejść do odchudzania https://pilule-minceur.eu/comment-perdre-20-kg-rapidement-une-approche-rationnelle-est-essentielle/ suplementy są wskazane jako ostatnie. I słusznie bo to tylko wspomagacz, 80 % to nasza praca nad sobą.

karinaT

Newbie
*

« Odpowiedz #3 : Grudzień 30, 2018, 17:10:35 »

czy używacie cukier trzcinowy do herbaty  i kawy czy biały czy zdrowy słodzik? mam do zgubienia 10kg i nie wiem rezygnować z tej łyczeki cukru do kawy raz dziennie czy jak nie jem słodyczy to nie ma to wpływu na moje spalanie szybsze tłuszczu?

Niemka

Newbie
*

« Odpowiedz #4 : Styczeń 11, 2019, 20:12:35 »

Z tego co mowila mi Pani Bogusia w centrum medycznym bieńkowski to slodziki wcale nie ciesza sie dobra opinia wsrod dietetykow. Moze jeszcze zalezy ktore... ale w wiekszosci dzialaja odwrotnie bo wrecz pobudzaja apetyt. Osobiscie nie slodze wcale, a w kuchni ewentualnie do ciast stosuje cukier trzcinowy

kalenia

Newbie
*

« Odpowiedz #5 : Styczeń 30, 2019, 20:18:35 »

W odchudzaniu zawsze pomagają ćwiczenia. Jak ktoś lubi może zacząć chodzić na fitness czy siłownię. Ja jednak postanowiłam sobie taką małą siłownię zrobić w domu i kupiłam trochę sprzętu https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Gryfy-i-obciazenia_Gryfy-i-sztangi_Gryfy-standardowe-1068.html . W ten sposób mam więcej motywacji bo z domu nie muszę wychodzić :p

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do: