W najnowszym numerze
W najnowszym numerze
REKLAMA
szukaj
Strona głównaPomocSzukajModyfikuj profil

+  nursing.com.pl
|-+  Wirtualny Magazyn Pielęgniarki i Położnej
| |-+  Dyskusje
| | |-+  Prezent
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Prezent  (Przeczytany 1235 razy)
imbertu33

Jr. Member
**

« : Styczeń 19, 2019, 18:04:04 »

Już niedługo dzień babci oraz dziadka, więc chciałbym Wam polecić pewną oferte. Jeżeli będziecie szukac prezentu dla swoich dziadków to sprawdźcie strone https://duka.com/pl/ , na której znajdziecie najróżniejsze sprzęty kuchenne oraz akcesoria . Wasi dziadkowie na pewno będą zadowleni z takich prezentów.
daniel3378787

Newbie
*

« Odpowiedz #1 : Styczeń 20, 2019, 11:30:46 »

Na temat prezentów to ja wiem bardzo dużo tak naprawdę.Moja wiedza w tej tematyce jest niesamowicie ciekawa.

eminoral77

Newbie
*

« Odpowiedz #2 : Luty 22, 2019, 14:04:42 »

Kurcze teraz to te prezenty komunijne coraz droższe z tego co widzę. Na nie które to aż trzeba brać kredyty.... Na szczęście jak się dowiedziałem ostatnio w AASA można wziąc nawet 10.000 na 24 miesiące przy bardzo korzystnym oprocentowaniu, więc nawet takie drogie upominki nie powinny być problemem

dadanet55

Newbie
*

« Odpowiedz #3 : Luty 25, 2019, 23:46:49 »

Wiele dni i nocy spędziłem w Londynie samotnie. Tylko praca i praca – tak nie można żyć. Kiedy jednak znalazłem agencję Phone girls może życie nabrało barw. Tam poznałem miłe i atrakcyjne dziewczyny, które chętnie spędzają ze mną czas.

miroslaw3

Newbie
*

« Odpowiedz #4 : Luty 26, 2019, 11:53:23 »

Ja od swojej dziewczyny jako prezent dostałem bieliznę z sklepu internetowego https://www.zbrojownia.pl/bielizna-353/ .Sam nie wiem co ja mam myśleć o tym całym prezencie.

hafciarka

Newbie
*

« Odpowiedz #5 : Marzec 22, 2019, 10:04:14 »

A powiedzcie mi czy zdażyło wam się kupić maskotke na prezent dla dziecka ? Bo znalazłam fajne Maskotki Jeże i myslałam że mogła bym kupić dla 2-latka. Nie wiem czy wypada akurat, ale sama nie wiem co mam takiemu małemu dziecku kupić, bo zabawek widzę ma sporo. Co Wy byście kupili 2-latkowi ?

chacman

Newbie
*

« Odpowiedz #6 : Marzec 23, 2019, 15:31:40 »

Czasami wystarczy znać pasję drugiej osoby i wtedy łatwo wybrać prezent. Ja na przykład kolekcjonuję monety i bardzo cieszy mnie gdy dostaję coś związanego z moim hobby. Jeśli chcecie wiedzieć o co dokładnie chodzi to poczytajcie artykuły na stronie http://www.skarbnicanarodowa.org/srebrne-monety/ polecam serdecznie.

pierwiosnka

Newbie
*

« Odpowiedz #7 : Marzec 24, 2019, 11:37:44 »

A może po prostu zabrać kogoś na zniewalający deser przy dobrej kawie? Fondant z płynną czekoladą w środku, a do tego gałka lodów i cappuccino. Mi nic więcej nie trzeba. śtak spędziłam Dzień Kobiet z moją mamą w Bubbles Bar w Warszawie. Uważam, że to fajna forma prezentu na każdą okazję.

darek332

Newbie
*

« Odpowiedz #8 : Marzec 26, 2019, 10:56:37 »

Ja swojemu koledze który ma psa kupiłem bardzo fajną karmę z sklepu https://sklepzoologic.pl/302-eden-holistic . Z tego prezentu mój kolega był bardzo zadowolony i dodatkowo nawet tym prezentem zainteresowała się jego żona.Teraz chyba dużo osób tam będzie kupowało karmę.

Faustyn62

Newbie
*

« Odpowiedz #9 : Marzec 26, 2019, 21:38:56 »

Myśle, że zabranie w jakieś miejsce jest dobrą opcją, ale prezent na 18 urodziny musi być jednak czymś fajnym, oryginalnym, czymś co się zapamięta na całe życie.

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do: