W najnowszym numerze
W najnowszym numerze
REKLAMA
szukaj
Strona głównaPomocSzukajModyfikuj profil

+  nursing.com.pl
|-+  Wirtualny Magazyn Pielęgniarki i Położnej
| |-+  Dyskusje
| | |-+  Prezent
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: Prezent  (Przeczytany 2515 razy)
jozef33332

Newbie
*

« Odpowiedz #15 : Lipiec 30, 2019, 07:31:32 »

Swojej koleżance na urodziny kupiłem samochód z https://www.hondaplaza.pl/pl/samochody.html . Mam pieniądze to na takie prezenty jest mnie po prostu stać. Taki już jestem.

matilda

Newbie
*

« Odpowiedz #16 : Sierpień 29, 2019, 14:02:03 »

Słuchajcie, ja kupiłam super garnki od https://gerlach.pl/garnki w prezencie dla mojej znajomej i była zachwycona nimi, jakość fajna, nie przypalają, nadają się do każdego typu kuchenek. Super sprawa mówię wam, aż sama postanowiłam je dla siebie zamówić, niedługo będzie dostawa.

annacelina88

Newbie
*

« Odpowiedz #17 : Sierpień 31, 2019, 18:07:25 »

A może po prostu zabrać kogoś na zniewalający deser przy dobrej kawie? Fondant z płynną czekoladą w środku, a do tego gałka lodów i cappuccino. Mi nic więcej nie trzeba. śtak spędziłam Dzień Kobiet z moją mamą w Bubbles Bar w Warszawie. Uważam, że to fajna forma prezentu na każdą okazję.
Otóż to, nie trzeba żadnych drogich i wystawnych prezentów. Dużo bardziej wartościowy jest poświęcony czas, rozmowa, dobra kawa razem Huh??

misi3k

Jr. Member
**

« Odpowiedz #18 : Wrzesień 09, 2019, 11:26:54 »

ja niedawno zafundowałem moje żonie wizytę w salonie fryzjerskim Akademia Perfect Hair - moja Ola już dawno chciała zmienić kolor włosów, bardzo się ucieszyła z prezentu Smiley dodam,że wygląda świetnie po metamorfozie, jest rudą ślicznotką

mania1

Newbie
*

« Odpowiedz #19 : Wrzesień 10, 2019, 10:13:24 »

dzieciom kupuje fajne ubranka zawsze pozniej dobrze sie bawią i same mają swoje ulubione ciuszki pozniej

annacelina88

Newbie
*

« Odpowiedz #20 : Wrzesień 11, 2019, 14:11:46 »

Dlaczego wszyscy myślą, że dziadkowie chcą tylko sprzęty kuchenne? Jest tyle super oryginalnych prezentów, np kursy dla seniorów. Zapewniają rozrywkę i dają szansę na poznanie podobnych ludzi.

Strony: 1 [2] Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do: