W najnowszym numerze
W najnowszym numerze
REKLAMA
szukaj
Strona głównaPomocSzukajModyfikuj profil

+  nursing.com.pl
|-+  Wirtualny Magazyn Pielęgniarki i Położnej
| |-+  Dyskusje
| | |-+  Prawa pacjentek ciężarnych
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Prawa pacjentek ciężarnych  (Przeczytany 256 razy)
Nano

Newbie
*

« : Maj 20, 2019, 21:38:14 »

Szanowne Panie Położne,  Jestem doktorantką z dziedziny prawa i piszę pracę doktorską na temat: „Analiza prawna naruszeń praw pacjentek podczas sprawowania okołoporodowej opieki medycznej”.Celem mojej pracy jest wskazanie obszaru naruszeń praw pacjentek przez lekarzy. Jakie prawa pacjenta lekarze naruszają podczas sprawowania okołoporodowej opieki medycznej.

Chciałabym uprzejmie poprosić Panie o wypełnienie całkowicie anonimowej ankiety. Pań szczerość może się realnie przyczynić do poprawy sytuacji kobiet rodzących a także do wzmocnienia pozycji położnej. Położna jest samodzielnym zawodem medycznym. Obecnie w wielu przypadkach jej rola sprowadzona została do wykonywania poleceń lekarza. Jednym z postulatów podjętych w mojej pracy jest wzmocnienie pozycji położnej i przyznanie jej możliwości wykonywania swoich obowiązków w ramach należnych jej kompetencji.

Dziękuję bardzo Pozdrawiam Joanna Jarecka

Link do anonimowej ankiety:
https://forms.gle/6ujaZRUnbERSAoZA7

irek443

Newbie
*

« Odpowiedz #1 : Maj 23, 2019, 09:04:03 »

Ten temat naprawdę jest bardzo ciekawy.Tak ja uważam i swojego zdania na pewno nigdy już nie zmienię.Taki jestem.

« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2019, 12:36:53 wysłane przez irek443 » Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do: