W najnowszym numerze
W najnowszym numerze
REKLAMA
szukaj
Strona głównaPomocSzukajModyfikuj profil

+  nursing.com.pl
|-+  Wirtualny Magazyn Pielęgniarki i Położnej
| |-+  Dyskusje
| | |-+  Wesele
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Wesele  (Przeczytany 1455 razy)
Sylweriusz63

Newbie
*

« : Czerwiec 20, 2019, 09:21:35 »

Witam serdecznie, może ktoś z Was powie mi jaka jest fajna sala na Wesele blisko Olsztyna? Szukam odpowiedniego miejsca ale bez skutku. Mam nadzieje, że ktoś z Was powie mi coś na ten temat.

Dragon

Newbie
*

« Odpowiedz #1 : Lipiec 06, 2019, 10:50:13 »

Sala weselna to w sumie najważniejsza sprawa jeśli chodzi o organizowanie wesela, my bylismy teraz na sali Wróblówka w Bielsku niedawno i powiem szczerze KLASA. Mega fajnie było wszystko przygotowane

Marian22a

Newbie
*

« Odpowiedz #2 : Lipiec 08, 2019, 13:41:07 »

Ostatnio chodzę po wielu weselach i one po prostu bardzo mi się podobają.Te wesela są super.

misi3k

Jr. Member
**

« Odpowiedz #3 : Lipiec 15, 2019, 10:06:24 »

Cześć,
przed weselem warto zadbać o swoją urodę Cheesy ja mogę wam polecic zabieg upiększający wykonywany za pomocą urządzenia Bloomea - to zabieg pozwalających uzyskać efekt  liftingu ! sprawia, że skóra staje się napięta, nawilżona i wolna od rozstępów, blizn oraz przebarwień Smiley

czerka

Newbie
*

« Odpowiedz #4 : Lipiec 16, 2019, 17:48:54 »

Na weselu niedawno byłam u mojej kuzynki, organizowała w hotelu http://hotellord.pl/organizacja-wesela-warszawa który leży blisko lotniska Chopina w Warszawie. Było naprawdę świetnie, dobre jedzenie, ładnie przystrojona sala, obsługa profesjonalna. Powiem wam że nie byłam jeszcze na tak dobry weselu więc polecam jak szukacie dobrego miejsca na organizację.

KamilaMili

Newbie
*

« Odpowiedz #5 : Lipiec 17, 2019, 21:18:39 »

W hotelu tez bardzo dobra opcja.

paluch

Newbie
*

« Odpowiedz #6 : Lipiec 18, 2019, 12:39:59 »

Hotel to nawet bardzo dobra opcja Smiley
Mój znajomy miał wesele w Bristolu - https://bristolbusko.pl/oferta
4 gwiazdki Smiley

adam32

Newbie
*

« Odpowiedz #7 : Wrzesień 12, 2019, 08:42:54 »

Sam na swoje wesele wynająłem bardzo dobrego fotografa wprost z Fotograf ślubny Gdańsk .Moim zdaniem lepszego fotografa to nigdzie nie ma nawet jakby się godzinami szukało.

Kazik332

Newbie
*

« Odpowiedz #8 : Wrzesień 16, 2019, 14:43:11 »

Byłem ostatnio na weselu u przyjaciela i bardzo miło wspominam te wesele.Było po prostu rewelacyjnie.

misi3k

Jr. Member
**

« Odpowiedz #9 : Wrzesień 17, 2019, 10:35:46 »

ja po ślubie i weselu odłożyłam pieniądze na lokatę i po dwóch latach mieliśmy z mężem już większą gotówkę Cheesy otworzyliśmy dla mnie gabinet kosmetyczny, który właśnie urządzam, mogę pochwalić sprzęt kosmetyczny Binatural to wysoka jakość, gwarancja wygody i funkcjonalności, łatwość czyszczenia i modne wzory Smiley dzięki sprzętowi i meblom binatural mój gabinet wygląda świetnie Cheesy

WeroWero

Newbie
*

« Odpowiedz #10 : Wrzesień 17, 2019, 13:24:14 »

Najważniejsze to dobrać odpowiednią fryzjerkę. Na pewno nie chcesz, żeby podczas ślubu twoja fryzura się rozplątała, albo żebyś nie wyglądała tak jak sobie to wymarzyłaś.
Mnie koleżanki bardzo polecają fryzura ślubna kraków

matilda

Newbie
*

« Odpowiedz #11 : Wrzesień 18, 2019, 16:50:34 »

A co myślicie o organizacji wesela w ogrodzie lub na tarasie? Bo kupiłam niedawno specjalnie na tą okazję pergolę https://gardenspace.pl/pergola-z-rozsuwanym-dachem z rozsuwanym dachem i niedługo nadchodzi termin wesela. Moja siostra wychodzi za mąż, mam nadzieję że pod ta pergolą będziemy się świetnie bawić.

annacelina88

Newbie
*

« Odpowiedz #12 : Wrzesień 18, 2019, 17:56:51 »

Hmm ciężko cokolwiek doradzić, bo nie wiem jakiego stylu szukasz. Czy styl nowoczesny, rustykalny a może typowo wiejski?

pukla

Newbie
*

« Odpowiedz #13 : Wrzesień 19, 2019, 16:29:53 »

Polecam jesli chodzi o wesele i potrzebujecie wynająć samochód - wypożyczalnia aut sportowych Rzeszów Maja duzo modeli, bardzo ładne, zadane. dobrze serwisowane, atrakcyjne ceny. Mozna pozyczyc na krótki bądz długi termin bez płacenia kaucji

hihi0505

Newbie
*

« Odpowiedz #14 : Wrzesień 19, 2019, 22:02:51 »

Z racji, że jestem nowa, chciałam się przywitać, więc cześć wszystkim !

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do: