AKTUALNOŚCI TOP NURSING PRACA PIELĘGNIARKI PRACA POŁOŻNEJ
trending_flat
Poznaj Nursing w nowej odsłonie!

Nursing.com.pl to profesjonalny serwis dla pielęgniarek, pielęgniarzy, położnych oraz studentów tych kierunków, szukających wiarygodnego, aktualnego źródła wiedzy i praktycznych informacji, przydatnych w codziennej pracy. W nowej odsłonie portalu Nursing przygotowaliśmy dla Was panel użytkownika, dzięki któremu - po zarejestrowaniu - możecie być na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami, tworzyć własną bibliotekę niezbędnych artykułów, korzystać z bezpłatnych materiałów dydaktycznych, profesjonalnych oraz wyjątkowych benefitów.  Jeśli nie masz jeszcze swojego konta, zarejestruj się już dziś!

Dzięki rejestracji zyskujesz:

  • Pełny dostęp do bezpłatnych materiałów z położnictwa i pielęgniarstwa  każdej specjalizacji, a w nich: artykuły przygotowane przez najlepszych polskich specjalistów, procedury postępowania, opisy przypadków klinicznych, filmy instruktażowe, najnowsze wytyczne, rekomendacje i zalecenia konsultantów krajowych i towarzystw. 
  • Atrakcyjne rabaty i oferty specjalne dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. 
  • Dostęp do wzorów dokumentów, informacji prawnych i legislacyjnych oraz innych materiałów przydatnych dla studentów i profesjonalistów. 
  • Możliwość pobierania artykułów i dodawania na listę ulubionych – twórz swoją własną, spersonalizowaną bibliotekę materiałów, którą będziesz mieć zawsze pod rękę i z której możesz korzystać zawsze, kiedy jest tylko potrzebna.

REJESTRACJA>>

Co możesz znaleźć na naszym portalu?

  • setki wiarygodnych artykułów przygotowywanych przez cenionych specjalistów,
  • aktualności ze świata medycyny i najważniejsze informacje przydatne w codziennej pracy,
  • profesjonalne materiały edukacyjne,
  • porady i wzory dokumentów,
  • kalendarium wydarzeń – wszystkie konferencje, szkolenia i webinaria w jednym miejscu!

Chcemy, aby Nursing był współtworzony przez naszych Czytelników! Jeśli masz pomysł na tekst lub chcesz się z nami podzielić swoim artykułem, nie zwlekaj i napisz do nas: kontakt@nursing.com.pl

COVID-19

Pandemia utrudniła dostęp do wiedzy i szkoleń, dlatego razem z Polskim Towarzystwem Pielęgniarskim, współpracującymi ośrodkami akademickimi i Centrum Symulacji Medycznej przygotowaliśmy serwis tematyczny COVID-19. Znajdziesz tam wszystkie najważniejsze wytyczne i procedury w formie praktycznych materiałów oraz filmy instruktażowe dla personelu pielęgniarskiego w obliczu pandemii. 

Partnerzy portalu